Par mums

Uzņēmums «Riviera» ir dibināts 1993.gadā. Uzņēmuma darbības sfērā iekļauta  matu aksesuāru (sprādzes, stīpiņas un citi), saulesbrilles, aksesuāru (bižutērija,  šalles) tirdzniecība.

Uzņēmumam ir vairāk kā 50 piegādātāju no Francijas, Itālijas, Spānijas, Pakestana, ASV, kā arī Korejas un Hong Kongas. Ilgtermiņa sakari ar piegādātājiem ļauj uzņēmumam veidot savus pasūtījumus tieši ražotāju rūpnīcās un gūt to cenas un kvalitātes attiecību, kura padara «Riviera» kolekciju maksimāli konkurētspējīgu. Preces ar uzrakstu «For Riviera» vieno viena ideja un tās veido uzņēmuma «Riviera» kolekciju. Prioritāte produktu izvēlē tiek piešķirta augstai aksesuāru kvalitātei un dizainam.

Uzņēmumam ir cieši sakari ar ražotājiem Francijā, kuri ir pasaules modes noteicēji šajā aksesuāru grupā. īpašu vietu «Riviera» kolekcijās ieņem saulesbrilles. «Riviera» stāv pie pašiem pirmsākumiem idejai par saulesbriļļu kļūšanu par modes aksesuāru. Lielā pieredze kopīgam darbam ar saulesbriļļu ražotājiem ļau izvedot kolekciju, kura var konkurēt ar pasaules vadošo zīmolu dizainu, ar ideālu kvalitāti un demokrātisku cenu, apvienoti zem kopīga zīmola «Riviera». Ievērojama uzmanība kolekcijā tiek pievērsta bērnu preču grupas attīstībai, iekļaujot sevī matu sprāzdes, saulesbrilles un bižutēriju.

Uzņēmumam šobrīd ir vairāki sadarbības partneri Baltijas valstīs un NVS. Mūsu produkcija atšķirās ar milzīgo sortimentu – vairāk kā desmit tūkstoši preču nosaukumu, ar mūsdienīgi stilīgu dizainu un augsta kvalitāti.

×
×

Cart